I miejsce w GAMBICIE!

I MIEJSCE W INTERDYSCYPLINARNYM KONKURSIE "GAMBIT"

   10 listopada 2017 w Gimnazjum nr 2 w Jaworze odbył się XI Interdyscyplinarny Turniej Szkół Podstawowych „Gambit 2016". W tegorocznej edycji konkursu uczestniczyły drużyny z 5 szkół: Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworze, Szkoły Podstawowej nr 5 w Jaworze, Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworze, Szkoły Podstawowej z Bolkowa, Szkoły Podstawowej z Targoszyna.
Uczniowie odpowiadali na pytania z zakresu matematyki, muzyki, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz mogli wykazać się sprawnością fizyczną, rzucając do tarczy lub do kręgli.
Drużyna z naszej szkoły w tej rywalizacji zajęła I miejsce. Naszą szkołę SP1Jawor reprezentowali: Katarzyna Majka, Roksana Kaliciak, Oliwia Janik, Maja Guszcza, Artur Przybyszewski, Filip Tomaszczyk, Krystian Michalski, Jakub Niewiadomy.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dodatkowe informacje