Aktualności

Najładniejsza ozdoba świąteczna

 

Konkurs plastyczny

   Święta Bożego Narodzenia to czas związany z dekoracjami, dzięki którym w naszym domu zagości świąteczny klimat. W okresie przedświątecznym w Naszej szkole odbył się konkurs plastyczny na „Najładniejszą ozdobę świąteczną”. W konkursie brali udział uczniowie klas I-III. Jury wybrało zwycięzców. Decyzja nie należała do najłatwiejszych, wszystkie ozdoby świąteczne były niepowtarzalne i piękne. Komisja brała pod uwagę estetykę, pomysłowość oraz samodzielność. Wszystkie zgłoszone do konkursu ozdoby były oryginalne, ciekawe, wykonane z różnego rodzaju materiału i nawiązywały do tradycji Bożego Narodzenia. Spośród wielu pięknych prac komisja nagrodziła następujące dzieci:


I miejsce:    Leon Stępnik – Swoboda klasa 1b
II miejsce:   Agatka Rzepka klasa 2d
III miejsce:  Nikodem Kochanowski klasa 1a
IV miejsce:  Bartosz Kołodziejczyk klasa 1a
Słodkimi  upominkami wyróżnieni zostaną  również pozostali uczestnicy konkursu.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom,  pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie.
 Marta Kucharska i Edyta Poleszczuk.

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

4 miejsce

Dodatkowe informacje