Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej 2020

Dzień Edukacji Narodowej

   W miniony wtorek w godzinach popołudniowych w naszej szkole odbyła się skromna uroczystość związana z obchodami Dnia Edukacji Narodowej przypadającym 14 października. Uczniowie przygotowali z tej okazji część artystyczną, w której podziękowali nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za trud wkładany każdego dnia w ich kształcenie i wychowanie. Dyrektor szkoły pan Tadeusz Kopeć przekazał wszystkim pracownikom placówki i całej społeczności uczniowskiej życzenia wszelkiej pomyślności i sukcesów na niwie edukacyjnej.

Dziękujemy uczniom biorącym udział w przygotowaniu montażu liryczno-muzycznego z okazji Dnia Edukacji Narodowej za zaangażowanie i pomoc: Emilce Czekiel, Wojtkowi Ciesielskiemu, Ali Kudłatej, Emilii Wojciechowskiej, Julii Szydłowskiej, Julii Czekiel, Oliwii Domalik, Oli Biszczanik, Mateuszowi Turkowi, Idze Romanowskiej, Natalii Sekule, Patrycji Wiewiórze, Eleonorze Kowalczyk, Laurze Bernaziuk, Gabrysi Majce, Natalii Wiśniewskiej oraz grupie tanecznej przygotowanej przez panią Dorotę Lopko.
Szczególnie dziękujemy Julii Szydłowskiej, Laurze Bernaziuk, Eleonorze Kowalczyk, Patrycji Wiewiórze, Gabrieli Majce oraz ich rodzicom za inicjatywę wypieku pysznych babeczek jako słodkiego prezentu dla nauczycieli. Jesteśmy dumni, mając takich uczniów.
                                                                    Jolanta Baczmańska, Dorota Batogowska, Bożena Puchała-Wolak

Zdjęcia

 

Dodatkowe informacje