Aktualności

Logikus

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny

   22 maja 2018 r. odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Matematyczny – „LOGIKUS”. Wzięło w nim udział 9 uczniów z klas trzecich ze Szkół Podstawowych: nr 4, nr 5 i nr 1, wyłonionych w eliminacjach szkolnych. Uczestnicy konkursu rozwiązywali zadania, które sprawdzały ich wiedzę matematyczną, logiczne myślenie i rozumienie pojęć matematycznych.

Zwyciężył Michał Piwowarski – uczeń klasy 3a (SP 1),
II miejsce zajął  Szymon Juchimiuk  z klasy 3d (SP 1),
natomiast  III miejsce zdobył Michał Bełza - SP 5.
Laureaci otrzymali dyplomy, nagrody książkowe, a wszyscy uczestnicy -  drobne upominki.
Wszystkim  serdecznie gratulujemy!
Osoby odpowiedzialne za przygotowanie i przeprowadzenie szkolnego konkursu: Anna Jastrzębska i Alina Szczurek.

Dodatkowe informacje