Aktualności

Klasa 2 B

Nowe formy zajęć w klasie II b

   24.04.2018r. klasa 2 b uczestniczyła w zajęciach w MBP Filii nr 1 przy ul. Moniuszki „Jestem przyjacielem Ziemi”. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać krzyżówkę, wykonać polecenia zawarte w kartach pracy oraz odpowiedzieć na pytanie „W jaki sposób można dbać o naszą planetę?”.
   Dzieci zdobyły nowe wiadomości i umiejętności oraz zadeklarowały, że będą dbały o swoje najbliższe otoczenie. Bardzo dziękujemy za poświęcony nam czas oraz zaproszenie klasy po raz kolejny do biblioteki.
   26 kwietnia b.r. to szczególny dzień, w którym odbyły się warsztaty w Muzeum Regionalnym w Jaworze. Po raz pierwszy uczniowie mieli okazję malować na szkle. Najpierw było obrysowanie wzoru, później nakładanie farb. Kiedy obrazy wyschły, zostały zabrane do domu.   

Woźniakiewicz Alicja


Dodatkowe informacje