Aktualności

Konkurs na plakat

Konkurs z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

   W ramach zbliżającego się Święta Narodowego w naszej szkole został zorganizowany Szkolny Konkurs na Plakat z Okazji 227. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, który był przeznaczony dla uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej.
   Konkurs miał na celu wzbudzenie postaw patriotycznych wśród dzieci oraz umożliwienie zaprezentowania swoich plastycznych zdolności. Do konkursu zgłoszono wiele pomysłowych prac wykonanych w różnych technikach.
Laureaci konkursu:
I miejsce –Julia Czekiel kl. III b
II miejsce – Filip Lewens kl. III c
III miejsce –Michalina Sapieło kl. II b
Wyróżnienia: Igor Bander kl. I c, Julia Czochara kl. II b, Piotr Stawarz kl. II b, Mateusz Turek kl. II b
Gratulujemy!


Magdalena Grechowicz, Anna Krążelewska 

Dodatkowe informacje