Logikus

Konkurs matematyczny

17 kwietnia 2018r. odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny – „LOGIKUS”. Wzięło w nim udział 18 uczniów z klas trzecich. Przygotowane zadania konkursowe sprawdzały wiedzę matematyczną, logiczne myślenie i rozumienie pojęć matematycznych. Zwyciężył Michał Piwowarski – uczeń klasy 3a, II miejsce zajął Szymon Juchimiuk  z klasy 3d, natomiast  III miejsce zdobył Jakub Dachowski  z klasy 3a. Uczniowie ci będą reprezentowali  naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „LOGIKUS”, który odbędzie się 22 maja 2018r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Jaworze. Laureaci otrzymali dyplomy i drobne upominki. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Osoby odpowiedzialne za przygotowanie i przeprowadzenie szkolnego konkursu: Alina Szczurek i Anna Jastrzębska.