Aktualności

Olimpusek i Olimpus

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek i Olimpus z języka angielskiego – sesja zimowa 2018

   W styczniu 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Jaworze została przeprowadzona sesja zimowa Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek i Olimpus z języka angielskiego dla klas I-III i IV-VII. W konkursie wzięło udział 88 uczniów naszej szkoły.
   Z ogromną przyjemnością informujemy, że dwoje uczniów naszej szkoły otrzymało tytuł laureata. Uczeń klasy I B  Eryk Gałka  zajął  5 miejsce w kraju,  a uczennica klasy VII A Roksana Kaliciak  zajęła 7 miejsce.  Laureaci  otrzymali imienne dyplomy oraz nagrody książkowe, natomiast pozostali uczestnicy konkursu dyplomy uznania.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach olimpiad Olimpusek i Olimpus!

Ewa Biszczanik, Agnieszka Romanowska


Dodatkowe informacje