Aktualności

Sukces naszych recytatorek!

XXIII Dolnośląski Konkurs Recytatorski "Pegazik"

   26 lutego 2018 w Teatrze Miejskim w Jaworze odbył się XXIII Dolnośląski Konkurs Recytatorski Pegazik - etap miejski. Z radością i dumą informujemy o jego wynikach, bowiem recytacje uczennic Szkoły Podstawowej Nr 1 w Jaworze zrobiły tak duże wrażenie na jurorach, że to właśnie one zostały uznane za najlepsze tego dnia spośród wszystkich uczestników konkursu w obydwu kategoriach.


Laureaci w kategorii "młodsi":
I miejsce - Gabriela Majka
II miejsce - Katarzyna Mroczek
III miejsce - Natalia Koniak
Laureaci w kategorii "starsi":
I miejsce - Katarzyna Majka
II miejsce - Magdalena Dąbrowska
III miejsce - Wojciech Pokonieczny i Aleksandra Zawada


   Uczestników oceniało jury w składzie: przewodnicząca: Bożena Kęsicka (nauczyciel j. polskiego z PCKZ w Jaworze), sekretarz jury: Mariola Ziemnik (pracownik Biblioteki Miejskiej w Jaworze), oraz Wojciech Sąsiadowski (nauczyciel j. polskiego z 1 LO w Jaworze). Przy odczytaniu wyników i wręczeniu nagród obecna była pani wiceburmistrz Agnieszka Rynkiewicz, która osobiście gratulowała zwycięzcom.
My również gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w rywalizacji na tak dalekim etapie, a zwycięzcom aktorskiej dojrzałości i umiejętności w oddaniu emocji.
Laureatom, którzy zajęli pierwsze i drugie miejsca życzymy powodzenia w etapie powiatowym konkursu, który odbędzie się w Kłodzku 6 i 7 marca 2018r.fotografie http://www.jok.jawor.pl/

Dodatkowe informacje