Aktualności

Sukces w zawodach pływackich!

Drużynowe zawody pływackie w Chojnowie

W poniedziałek tj. 12.02.2018 r. w Chojnowie odbyły się drużynowe zawody w pływaniu, w których wzięła udział reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 im. K. Makuszyńskiego w Jaworze. Reprezentacja składała się z 8 dziewcząt: Laura Buczek, Kalina Kościelnik, Natalia Sekuła, Gabriela Majka, Roksana Siechniewicz, Liwia Hernet, Katarzyna Mroczek, Oliwia Belica i 8 chłopców: Maciej Ryczek, Piotr Kaliszczak, Damian Szymkiewicz, Szymon Ślipko, Miłosz Szojka, Oskar Kukła, Remigiusz Pokora i Oliwier Lewandowski (po dwie osoby z klas III, IV, V, VI).
   Każdy zawodnik wystartował w jednym wyścigu indywidualnym i w sztafecie. Do Finału Dolnośląskiego awansują po dwie najlepsze drużyny ze stref. Drużyna chłopców zdobyła IV miejsce, natomiast drużyna dziewcząt  zdobyła II miejsce i tym samym awans do finału dolnośląskiego. Dziewczęta w samej sztafecie zajęły III miejsce natomiast w konkurencjach indywidualnych zdobyły taką  liczbę punktów, aby awansować na miejsce II.

 

 

Dodatkowe informacje