Aktualności

XV Wrocławski Marsz na Orientację

 

XV Wrocławski Marsz na Orientację – Park Zachodni 2017

   Do piątku 6 X 2017 roku uczniowie przygotowywali się pod czujnym okiem pani od matematyki do marszu, który miał się odbyć po raz XV we Wrocławiu w Parku Zachodnim. Niestety plany pokrzyżował nam wyjątkowo silny wiatr, który połamał dużo drzew i wyrządził sporo szkód. Trzeba było poczekać do 21 X 2017.
   W tym dniu uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. K. Makuszyńskiego w Jaworze pod opieką pana Jana Czekiela wyruszyli w składzie: Łukasz Filiks, Aleksandra Golasińska, Amelia Hoszowska, Maciej Kiełdanowicz, Kaja Kruppa, Mateusz Michałków, Remigiusz Pokora, Filip Tokarczyk, Aleksandra Zatorska, żeby biegać, zdobywać punkty kontrolne i rozwiązywać zadania matematyczne. Do składu reprezentacji szkoły dołączyła po raz kolejny reprezentacja patrolu rodzinnego: Oliwia Janik z kl. VII c z tatą Leszkiem i bratem Michałem. Pogoda i humory dopisały wszystkim przez cały czas trwania imprezy.

Wyniki drużyn:
Patrol nr 52 w składzie: Łukasz Filiks (kapitan), Amelia Hoszowska i Aleksandra Golasińska (34 pkt.)
Patrol nr 74 w składzie: pan Leszek Janik (kapitan), Oliwia Janik i Michał Janik (miejsce VIII - 870 pkt.),
Patrol nr 62 w składzie: Kaja Kruppa (kapitan), Remigiusz Pokora i Aleksandra Zatorska (111 pkt.)
Patrol nr 63 w składzie: Mateusz Michałków (kapitan), Maciej Kiełdanowicz i Filip Tokarczyk (407 pkt.).

Uczniowie po dość wyczerpującym dniu wykazali chęć uczestnictwa w tych zawodach w przyszłym roku.

                                                                                                                                           Anna Radomska-Duziak

Dodatkowe informacje