Wyniki testów kwalifikacyjnych do klasy sportowej o profilu pływackim

Uwaga!

Podajemy wyniki testów kwalifikacyjnych do klasy sportowej
o profilu pływackim:

Nazwisko i imię ilość uzyskanych punktów
1.     Mitaszewska Edyta 12
2.     Walusiak Patrycja 11
3.     Łyś Zofia 11
4.     Szczygielski Wojciech 11
5.     Skórczyński Kacper 11
6.     Basara Zuzanna 10
7.     Jaszowski Olaf 10
8.     Słuja Alicja 10
9.     Sadłowska Nadia 10
10.    Scheffler Anna 10
11.    Dańczura Oliwier 10
12.    Duralska Aleksandra 10
13.    Kucharzyk Marcel 10
14.    Niedzielski Wiktor 10
15.    Szczepaniak Aleksander 10
16.    Paruch Dominik 10
17.    Suchodolski Maciej 10
18.    Wołyniec Antoni 10
19.    Arcona Aurora 10
20.    Szymon Ankus    10
21.    Helena Oślak       10
22.    Litawa Antonina  10
23.    Ślipko Bartosz  9
24.    Kudłata Alicja 9
25.    Socha Maja    9
26.    Gochniak Antonina 9
27.    Borowiec Michał      9
28.    Chmielus Franciszek  9
29.    Połącarz Jakub   9
30.    Malinowski Dorian 9
31.    Budzińska Hanna 9
32.    Wójcik Igor  9
33.    Miazga Maksymilian 9
34.    Słuja Antoni 9
35.    Biadała Oliwier 9
36.    Jaromirska Kaja 9
37.    Matusiak Michał 9
38.    Carare- Glegoła Jakub 9
39.    Cichowski Filip 9
40.    Kłosiński Aleksander 9
41.    Koniak Eryk 9
42.    Bęś Hanna 8
43.    Augustyńska Zuzanna 8
44.    Łyś Aleksandra 8
45.    Tłusty Lena 8
46.    Makuch Julia 8
47.    Kiewra Maciej 8
48.    Piórkowska Maja 8
49.    Grabowska Milena 8
50.    Olewiński Witold 8
51.    Domagała Szymon 8
52.    Maciejewski Kornel 8
53.    Sulecki Gabriel 8
54.    Wołoszyn Zuzanna 8
55.    Zojc Rafał  8
56.    Karczewski Kacper 8
57.    Okła Igor 8
58.    Stoma Gabriel  8
59.    Olewińska Ingeborga 7
60.    Pestrowicz Melania 7
61.    Hołyński Fabian 7
62.    Leśniewski Aleksander 7
63.    Wójcik Maja 7
64.    Młynarczyk Marcel 7
65.    Olchówka Kacper 7
66.    Chmielewski  Filip 7
67.    Nowicka Laura 7
68.    Stoma Jakub  7
69.    Zieliński Dawid 7
70.    Dyga Natalia 7
71.    Duda Eryk 7
72.    Kurzeja Zofia 7
73.    Mencel Krystian 7
74.    Sondej Julia   7
75.    Spila Izabela 7
76.    Sulecki Bruno 7

Dodatkowe informacje