I miejsce w PCKzikach!

"Potyczki Językowe - Językowe PCKziki"

   1.03.2018r. w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze odbyła się I edycja międzyszkolnego konkursu języka angielskiego "Potyczki Językowe - Językowe PCKziki". Miło nam poinformować, że drużyna naszej szkoły w składzie Wiktoria Bartosz z klasy III B (gimnazjum), Maja Noga z klasy II A (gimnazjum) i Barbara Tarnówka-Bałabuch z klasy III A (gimnazjum) zajęła w tym konkursie I miejsce.
Skład zwycięskiej drużyny wyłoniły szkolne eliminacje.
Uczestnicy konkursu na etapie międzyszkolnym musieli wykazać się wiedzą o kulturze krajów anglojęzycznych.
Pomysłowa była formuła konkursu, który prowadziły uczennice klas III PCKZ w Jaworze przebrane w narodowe stroje Walii i Irlandii, zadania różnorodne i ciekawie przygotowane, a atmosfera fantastyczna.
Konkurs "Potyczki Językowe - Językowe PCKziki" przygotowały nauczycielki języka angielskiego pani Małgorzata Majewska i Natalia Dzikowicz.

 

Dodatkowe informacje